In English
Brightside – Ärikvaliteediga kodulehed ja tugiteenused

E-poed, disain ja arendus

Tähelepanu!

Hetkel tegeleme ainult TYPO3 arendustega ja uusi Magento ega OpenCart projekte ette ei võta ja neile programmidele tuge ei paku.

Avatud tarkvara e-poe arenduseks

Magento

Magento administreerimine

...on avatud lähtekoodiga, võimalusterohke ja kohandatav e-poe tarkvara. Magento on maailmas üks enimkasutatud ja ka Eestis väga populaarne programm e-poodide haldamiseks. Magento sobib pikaajaliseks ja hästi läbimõeldud lahenduseks, mis nõuab äritasemel tarkvara.

www.magentocommerce.com

OpenCart

OpenCart administreerimine

...on sobilik neile, kes soovivad ise oma poetarkvara installeerida ja alustada minimaalse investeeringuga. OpenCart on tihti kiireim viis poe käivitamiseks ja müügi alustamiseks. OpenCarti jaoks on Brightside avaldanud Eesti pankade maksemoodulid, mis on tasuta ja avatud lähtekoodiga.

www.opencart.com


Kui Sa ei ole kindel, milline rakendus oleks parim Sinu poele, võta meiega ühendust ja aitame sobiva tarkvara leidmisel.

Pangalingid ja võtmete genereerimine

Makselahendused muudavad e-poe kliendisõbralikumaks ja aitavad kasvatada poe käivet.

Brightside'i OpenCarti pangalinkide moodulid on avatud lähtekoodiga ja kõigile soovijatele tasuta kättesaadavad. Vajaduse korral abistame moodulite seadistamisel ja privaatvõtme ning sertifikaadipäringu genereerimisel.

OpenCarti pangalinkide mooduli saad alla laadida siit.

Võtmete genereerimise õpetuse leiad meie blogist.

TYPO3 sisuhalduse arendused
Magento e-poed
Google AdWords reklaam