In English
Brightside – Ärikvaliteediga kodulehed ja tugiteenused

TYPO3 sisuhaldustarkvara

TYPO3 Enterprise CMS on avatud lähtekoodiga sisuhaldustakvara ja arendusraamistik, mis on loodud arvestades ärikasutaja vajadusi.

TYPO3 võimalused

Palju võimalusi ja lihtne kasutada

TYPO3 on üks võimalusterohkeim sisuhaldustarkvara. Lehekülgede administreerimisel näeb toimetaja vaid temale vajalikke tööriistu. See muudab TYPO3 kasutamise lihtsamaks võrreldes paljude teiste sisuhaldustega ning lihtne on aktiveerida uusi funktsioone lehekülje kasvades ja vajaduste laienemisel.

TYPO3 kodulehtede administreerimisliides

Sisu toimetamine

Infosisestaja käsutuses on viisardid, tekstiredaktor, toimingute ajalugu (undo), prügikast, sisu ajaline näitamine, automaatne piltide suuruse kohandamine ja lõikamine, otsing, standardne andmebaasi kirjete haldus, kiirvalikute loomine, sisu linkimine läbi lehekülgede jne.

TYPO3 võimaldab sisu hallata paljudel erinevate rollidega kasutajatel. Piiranguid saab seada üksikutele kasutajatele ja kasutajagruppidele. Võimalik on ka offline toimetamine, kus teiste tehtud muudatused avaldab spetsiaalsete õigustega toimetaja.

Tekstiredaktor seadistatakse vastavalt kodulehe vajadustele

Kasutusjuhend

Iga uus asi vajab harjumist ja pisut õppimist. Brightside'i klientidele on toeks põhjalik eestikeelne, piltide ja videotega varustatud TYPO3 kasutusjuhend.

Abimaterjalid kirjeldavad sisu ja lehekülgede toimetamist. Lisaks sellele veel ka otsingumootoritele optimeerimist ja teksti vormindamist.

Vajaduse korral viime läbi TYPO3 kasutamise ja kodulehtede sisu redigeerimise koolitusi.

Näide: sisu lisamise toimingu ekraanipilt kasutusjuhendist

Infosüsteemid ja laienduste programmeerimine

Tänu võimsale API-le on TYPO3 üks paremini laiendatav sisuhaldusplatvorm. Lisaks suurele hulgale valmis moodulitele saab efektiivselt programmeerida uusi lisafunktsione.

Hästi dokumenteeritud ja optimeeritud süsteem on hea alus, et programmeerida mõistliku hinnaga ja hoida halduskulud madalad. Tihti saab kasutada sisu administreerimiseks standardiseeritud kasutajaliidest – puudub väljaõppe või lisadokumentatsiooni vajadus.


Kui Sul tekkis TYPO3 sisuhalduse kohta küsimusi, võta meiega ühendust.

TYPO3 sisuhalduse arendused
Magento e-poed
Google AdWords reklaam